Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Siedliszcze

Siedliszcze, lubelskie

  • 363 000 zł
  • 130 m²
  • 2 792,31 zł/m²

Zdjęcie

Robert Rogala

Skontaktuj się

Dom Siedliszcze

Siedliszcze, lubelskie

zaktualizowane:
3 maja 2026

363 000 zł

130 m²

2 792,31 zł/m²

Dom Siedliszcze

Zaktualizowane: 3 maja 2026

363 000 zł 130 m² 2 792,31 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
1 575 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1995

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

1 575 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1995

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 363 000 zł (2 792,31 zł/m²)
  • Charakterystyka domu 130 m², 3 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1995
  •   materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: eternit
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 575 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: z oknem

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz domu, który łączy bliskość Chełma i Lublina, być może ta oferta okaże się idealna :)

Na sprzedaż posiadam kameralnie położony, solidny dom w cichej i spokojnej okolicy - na przedmieściach miejscowości Siedliszcze.
Powierzchnia działki to 1575 m2.
Nieruchomość została wymurowana z pustaka w latach 90-tych
Powierzchnia użytkowa domu na parterze wynosi około 65 m2 i taki sam metraż jest na piętrze które wymaga wykończenia. (...)

Agent

Robert Rogala

608 110...

608 110 810

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Robert Rogala

608 110...

608 110 810

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Robert Rogala

Zostaw telefon, oddzwonimy